Evomed Nasz Doktor to sieć placówek świadczących profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie lecznictwa ambulatoryjnego i promocji zdrowia, działająca według nowoczesnych zasad organizacyjnych. Naszą misją jest zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów. Realizujemy ją, oferując kompleksową opiekę medyczną na każdym etapie życia.

Nasz Doktor Spółka z o.o. rozpoczęła swoją działalność w styczniu 2001 roku, świadcząc usługi w ramach podstawowej opieki zdrowotnej. Obecnie pod nazwą Evomed Nasz Doktor jesteśmy częścią Grupy Evomed i mamy ponad 20 tysięcy zadowolonych pacjentów, którymi opiekujemy się już nie tylko w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i jednostek zinstytucjonalizowanych.

Jakość świadczonych przez nas usług odpowiada wymaganiom współczesnego rynku medycznego, dostosowanym do potrzeb i oczekiwań najbardziej wymagającego klienta. Tworzymy markę, która przez lata pracy, doskonalenia zawodowego personelu, przekształcania infrastruktury i usprawniania jakości usług medycznych, stanowiła filar Grupy Medycznej BC, a obecnie Grupy Evomed.